تبلیغات متنی شما در این بخش
 • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

  اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

  http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
 • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

  جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

  ثبت نام به زودی
 • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

  شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

  ثبت نام
 • کلاس سیتی انجین CityEngine

  نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

  ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : از بسته بندی وسایل منزل تا چیدمان با باربری روز

#1
از بسته بندی وسایل منزل تا چیدمان با باربری روز 
عرض ادب و احترام خدمت شما بازدید کننده گرامی از این مطلب و این سایت ، شرکت باربری روز ارائه دهنده خدمات باربری در استان تهران می باشد و خدمات خود را زیر نظر اتحادیه ارائه می دهد این باربری با داشتن پرسنلی بالغ بر 200 نفر و 500 ماشین خاور و نیسان آماده است اسباب کشی را به راحتی برای شما انجام دهد و یک خاطره ی شیرین را از یک باربری برای شما جای بگزارد.

شرکت باربری تهران در مرحله اولیه مشاوره را به شما ارائه داده و بعد از ارائه مشاوره سرویس بسته بندی را برای شما ساکنین محترم استان تهران ارائه می دهد بعد از امور بسته بندی تیم باربری تهران یک تیم حرفه ای را وارد کار کرده تا بارهای شما را جابجا کنند بعد از اینکه تیم باربری روز حمل بار را انجام دادند با توجه به بیمه و بارنامه ای که برای شما به صورت رایگان صادر می کنیم بار شما را به مقصد و در صورت لزوم این شرکت اتوبار و باربری چیدمان وسایل منزل را نیز برای شما انجام می دهد.

اگر قصد دارید اسباب کشی کنید شرکت باربری روز به صورت شبانه روز در کنار شماست می توانید با این شرکت تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

از بسته بندی وسایل منزل تا چیدمان وسایل منزل در کنارتان خواهیم بود ، بدونه هیچ دغدغه ای اثاث کشی شما را انجام خواهیم داد.
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

  پرش به انجمن: