تبلیغات متنی شما در این بخش
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کانال تلگرام انجمن شهرسازی ایران

کانال تلگرام انجمن شهرسازی ایران اربنیتی

محل معرفی و فروش محصولات و خدمات شما

ما در این قسمت محصولات شما را روزانه به هزاران شهرساز نمایش می دهیم

اطلاعیه
کلاس های جی آی اس کاربردی در شهرسازی دوره جدید بهمن ماه به زودی شروع می شود. دوستانی که علاقمند به یادگیری GIS از صفر تا صد هستند با تلفن 09128989801 تماس حاصل فرمایند و فرم مربوطه را نیز در آدرس www.urbanity.ir/gis تکمیل کنند
محل تبلیغات شما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

© Urbanity
google+

موضوع : بازار کار برا جغرافیا و برنامه ریزی شهری ؟؟؟؟

عضو انجمن

موضوع‌ها:
    0
    اعتبار:
    0

RE: بازار کار برا جغرافیا و برنامه ریزی شهری ؟؟؟؟

(20-10-2013, 03:07 PM)shahin1990 نوشته:  ببینید بچه های عزیز جغرافیا خوب خودتون کلاه خودتونو قاضی کنید،کسی که تو مقطع دبیرستان رفته رشته ریاضی،کنکور ریاضی داده،تو دانشگاه واحدهای محاسباتی و طراحی و عملی و برنامه ریزی پاس کرده باید با کسی که رفته دوران دبیرستان رشته انسانی خونده،کنکور انسانی داده،تو دانشگاه فقط مباحث مربوط به برنامه ریزی خونده(نمیگم اون سخته این آسون،هر رشته ای واسه خودش سخته) این 2 نفر که نباید یه کار رو انجام بدن!!!نه؟؟؟کلا از اساس با هم متفاوتن،طبعا کارشون هم باید فرق کنه با هم!
    من خودم دانشگاه پیام نور شهرسازی میخونم،از ترم پیش به بعد تو سیستم دانشگاه پیام نور واسه انتخاب اساتید به هیچ وجه اجازه نمیدن کارشناس ارشد یا دکتر برنامه ریزی شهری بیاد واسه تدریس،بجز 2-3 تا درس،بقیه اساتید دروس الزاما باید فارغ التحصیل شهرسازی باشن
    خوب وقتی تو دانشگاه همچین اتفاقی میوفته دیگه تو بازار کار نباید انتظار ورود برنامه ریز شهری رو به حیطه کاری شهرسازی داشت.
    ضمنا اصن حرف ما به کنار،نظام مهندسی اجازه نمیده حتی کسی که ارشدش شهرسازیه ولی کارشناسیش رشته ای دیگس حق امضا بگیره...خوب دلیل داره حتما،کلی کارشناس نشستن کار کارشناسی کردن و به این نتیجه رسیدن

با سلام
    دوست عزیز چرا اطلاعات غلط در اختیار کاربران میذارید. بنده دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری از بهترین دانشگاه دولتی دارم(دیپلمم ریاضیه) و پس از دکتری لیسانس معماری از دانشگاه آزاد گرفتم و هم اکنون عضو هیأت علمی یکی از گروه های شهرسازی دانشگاه دولتی هستم در زمینه مطالعات شهری چندین کتاب و کلی مقاله و طرح و پژوهش دارم که با شنیدن حرفای شما مهندسین شهرساز واقعا خنده ام میگیره که به جای رقابت سالم چرا تخریب میکنید. همانطور که شما ریاضی پاس می کنید بچه های جغرافیا و برنامه ریزی شهری در دوره کارشناسی 4 واحد ریاضی 4 واحد آمار پاس می کنن و فکر نکنم کمتر از شما ریاضی پاس کنن. در ضمن برنامه ریزی شهری علمی بین رشته ای ایست و برای انسان برنامه ریزی می کند که رفتارها، فرهنگ ها و سایر خصوصیات حاکم بر محیط زندگی اش از شهری به شهر دیگر متفاوت است و با نگاه تکنوکراتی و دو دوتا چهارتا نه تنها مشکلی حل نمیشود بلکه پیچیده تر خواهد شد. مگر می توان برای انسان برنامه ریزی کرد ولی جنبه های مختلف حاکم بر زندگی او که در قالب فرمول ریاضی گنجانده نمی شود را در نظر نگرفت و صرفا به دنبال نگاه محاسباتی بود، همان چیزی که در اکثر طرح های شهری ما و نگاه مهندس سالارانه و پوزیتیویستی حاکم بر جامعه علمی ما باعث شده نظام برنامه ریزی شهری ما به قهقرا کشیده شود. خواهشمند است به جای این نظرات آبکی کمی معلوماتتان را بالا ببرید.
    و من الله توفیق

عضو انجمن

موضوع‌ها:
    0
    اعتبار:
    0

(20-10-2013, 11:52 AM)mahnaz sadeghi نوشته:  منم همینو گفتم خانوم محترم...شما اصن همه تون نخبه این..خیلی  کارتونم درسته..اصن شما نابغه این..همه بچه های جغرافی..فقط لطف کنید تو کار شهرسازا دخالتا نمین..ادعای شهرسازی ام نداشته باشید.همین که تو سایت شهرسازی عضوین معلومه که خودتونو به شهرسازی نچسبوندین واللللللللااااااااا
    رتبه یک جغرافیا چیه که 12 باشه؟!!
    علوم انسانی چیه که 1000باشه خب !!!!!!!!!!!
    برین یه سایت تخصصی جغرافی تشکیل بدین اونجا جمع شین..با هم حرف بزنین...حق امضا بگیرینو دنبال بازرا کار باشین..
    جای شما بودم اصن غرور و تعصب رشته ای و حرفه ای بهم اجازه نمیداد بیام تو یه سایت دیگه واسه حقوقم بجنگم...

با سلام
    دوست عزیز تکبر و غرور بی جا چشم انسان را بر حقایق می بندد.  تکبر و غرور  یکی از بدترین رذایل اخلاقی و ريشه تمام بدبختيها و صفات زشت انسانى که از ان به عنوان یکی از راههای ورود شیطان به زندگی انسان است. این صفت از گناهان نابخشودنی در درگاه خداوند است همان درد کشنده ای  است که شیطان  را از عرش به فرش فرو کشید. بنده دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری از بهترین دانشگاه دولتی دارم(دیپلمم ریاضیه) و پس از دکتری لیسانس معماری از دانشگاه آزاد گرفتم و هم اکنون عضو هیأت علمی یکی از گروه های شهرسازی دانشگاه دولتی هستم در زمینه مطالعات شهری چندین کتاب و کلی مقاله و طرح و پژوهش دارم که با شنیدن حرفای شما مهندس شهرساز مغرور واقعا خنده ام میگیره که به جای رقابت سالم چرا تخریب میکنید. همانطور که شما ریاضی پاس می کنید بچه های جغرافیا و برنامه ریزی شهری در دوره کارشناسی 4 واحد ریاضی 4 واحد آمار پاس می کنن و فکر نکنم کمتر از شما ریاضی پاس کنن. در ضمن برنامه ریزی شهری علمی بین رشته ای ایست و برای انسان برنامه ریزی می کند که رفتارها، فرهنگ ها و سایر خصوصیات حاکم بر محیط زندگی اش از شهری به شهر دیگر متفاوت است و با نگاه تکنوکراتی و دو دوتا چهارتا نه تنها مشکلی حل نمیشود بلکه پیچیده تر خواهد شد. مگر می توان برای انسان برنامه ریزی کرد ولی جنبه های مختلف حاکم بر زندگی او که در قالب فرمول ریاضی گنجانده نمی شود را در نظر نگرفت و صرفا به دنبال نگاه محاسباتی بود، همان چیزی که در اکثر طرح های شهری ما و نگاه مهندس سالارانه و پوزیتیویستی حاکم بر جامعه علمی ما باعث شده نظام برنامه ریزی شهری ما به قهقرا کشیده شود. خواهشمند است به جای این نظرات آبکی کمی معلوماتتان را بالا ببرید و در زمینه  برنامه ریزی شهری با جغرافیا و در طراحی شهری با معماران رقابت کنید و آنجا خودتان راثابت کنید. و این را هم خدمتتان عرض کنم بنده به عنوان یک جغرافیا و برنامه ریزی شهری در جستجوی دانش هستم و نه تنها به این سایت بلکه به همه سایت های علمی سایر رشته ها هم سر می زنم و نه شما بلکه گنده تر از شما هم نمی تواند مانعم شود. در دوران قرون وسطی نیستیم که سرمان را در لاک خود فرو بریم و به معلومات اندکمان بسنده کنیم و  نیز مانع دیگران شویم.
    و من الله توفیق

عضو انجمن

موضوع‌ها:
    0
    اعتبار:
    0

مبار کتون باشه من بیکار نیستم فوق شهرسازی دارم ارادتمند همه فرزندان ایران ساز ایرانی هستم

عضو بسیار فعال انجمن

موضوع‌ها:
    57
    اعتبار:
    1

فارغ التحصیلان مهندسی شهرسازی خیلی ضعیف هستند در طرح هایی که تهییه می کنند.

عضو بسیار فعال انجمن

موضوع‌ها:
    57
    اعتبار:
    1

فارغ التحصیلان مهندسی شهرسازی خیلی ضعیف هستند در طرح هایی که تهییه می کنند.

اطلاعات موضوع

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: