تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید
نظرسنجی: این کتاب چقدر به دردشما میخورد
خیلی زیاد
زیاد
کم
هیچ مقدار
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.

موضوع : آیین نامه طراحی مسیرهای پیاده از آیی نامه طراحی راه های وزارت مسکن وشهرسازی

دوستان باراهنمایی شما توانستم حجم فایل راکم کرده ودرسایت قرار دهم درصورتی که حداقل 500 نفر کتاب رادانلود کنند نشان برمفید بودن کتاب است وسایر جلدها راقرار خواهم داد باتشکر سیدسجاد موسوی دانشجوی مهندسی شهرسازی دانشگاه فردوسی مشهد

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   10.pdf (اندازه: 2/14 MB / تعداد دفعات دریافت: 2,364)
پاسخ
دوست عزیز ...
کتاب پدیده ای است که نباید کیلویی به آن نظر انداخت...معیار کتاب خوب تعداد دانلود کردن آن نیست... هر کسی بر اساس نیاز و علاقه از یک کتاب بهره می برد...
پاسخ
خیلی خوب بود اقه میشه اون یکی ها رو هم بزارین.
ممنون
پاسخ
Smile 
مر30 سید جان -هیچ وقت در گسترش علم ودانش شرط نذار-به هرحال جالب بود
پندار نیک,گفتار نیک,کردارنیک
پاسخ
با عرض سلام به تمام دوستان در سال جدید به زودی بقیه جلد ها را قرار خواهم داد با توجه به سرعت پایین اینترنت جلدهایی که درخواست بیشتری داشته باشند برای قرار گیری در سایت در اولویت خواهند بود.امیدوارم که این جلد مورد استفاده دوستان قرار گرفته ومفید بوده باشد
پاسخ
سلام دوستان شما که پاسخی ندادید که کدام جلدها بیشتربه درد شما میخورد اما من به صلاحدید خودم جلد 4 را برای دانلود شما قراردادم نظر بدهید که کدام جلدها بیشتر موردنیاز است
پاسخ
با عرض سلام و خسته نباشید به شما دوست عزیز
در صورت امکان جلد 8 آیین نامه طراحی راه ها که مربوط به خیابان های محلی می باشد را برای دانلود قرار دهید
خیلی ممنون
پاسخ
به روی چشم دوست عزیز جلد هشت هم درسایت قرار گرفت
پاسخ
اقا عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود دم شما گرم....
اگه لطف کنید بقیه جلدارم بزارین بازم متشکرم
پاسخ
سلام دوستان
من دانشجوی ترم 2 ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری پیام نور هستم ضمن اینکه کارشناسیم مهندسی شهرسازی بوده.
دانشگاه آزادم ارشد برنامه ریزی شهری قبول شدم،حالا دو دل شدم از یه طرف میگم همین جغرافیارو ادامه بدم از طرف دیگه میگم برم آزاد ثبت نام کنم که با این کار نزدیک 2میلیون تومن شهریه مرخصی و انصراف ضرر میکنم و همچنین یه ترم عقب می افتم.
شما بگید به نظرتون چیکار کنم بهتره از لحاظ مدرک و استخدامی و....
کمکم کنید. سپاس
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: