شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

Urbanity

Welcome to انجمن تخصصی شهرسازی ایران, Guest! Log In or Sign Up
کاربر گرامی با عرض سلام، تقاضا داریم جهت استفاده از حداکثر امکانات تالار گفتگوی شهرسازان در سایت عضو شوید یا از کاربری فعلی خود وارد شويد . با تشکر
عضویت در انجمن شهرسازی ورود به انجمن شهرسازی

کلاس های آموزشی انجمن شهرسازی ایران

اهمیت فضای سبز و تاثیر آن بر روان.pdf
زمان کنونی: ۳۰-۶-۱۳۹۳، ۰۱:۳۰ صبح
1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان
نویسنده: aramo22
آخرین ارسال: toobajafari
پاسخ: 2
بازدید: 2872

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 39
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :10738
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 3 در 3 پست
اعتبار: 0

سپاس ها 27
سپاس شده 125 بار در 47 ارسال

رتبه : 8 [LevelLevelLevelLevelLevel]
مجموع امتیازات: 117
رنک 17 / 176
92% مانده تا ارتقا رتبه

رنک
فعالیت 27 / 117
78% مانده تا افزایش رنک

فعالیت
تجربه 6
94% مانده تا افزایش فعالیت

تجربه

ارسال: #1

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf  اهمیت فضای سبز و تاثیر آن بر روان.pdf (اندازه: 82.68 KB / تعداد دفعات دریافت: 399)

مطالب قبلی من :
۲۲-۷-۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ صبح
مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
تبلیغات
مشاوره و برنامه ریزی اختصاصی کنکور ارشد شهرسازیموسسه کوبه

سپاس شده توسط toobajafari ، saharfooladi ، sajjad21 ، Rayka201019 ، LASER CITY ، always alone ، sarah_amid85
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 0
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :15423
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 0 در 0 پست
اعتبار: 1

سپاس ها 23
سپاس شده 7 بار در 6 ارسال

رتبه : 2 [LevelLevel]
مجموع امتیازات: 4
رنک 4 / 40
91% مانده تا ارتقا رتبه

رنک
فعالیت 4 / 4
3% مانده تا افزایش رنک

فعالیت
تجربه 62
38% مانده تا افزایش فعالیت

تجربه

ارسال: #2
RE: اهمیت فضای سبز و تاثیر آن بر روان.pdf
سلام دوست عزیز
وقتتون بخیر . من امروز بعد از مشاهده تعداد زیادی مقاله درباره فضای سبز و پارک بسیار خوشحال و مسرور شدم. همه اونها رو دانلود کردم که مطالعه کنم. چون خودم مدتی هست درگیر یه مقاله در همین زمینه می باشم. اما متاسفانه در تعداددی از این مقالات منبع ذکر نشده یا روش ذکر منبع نادرست بوده. من میدونم جمع اوری اطلاعات و تحلیل انها و در نهایت تهیه یک مقاه کاری بسیار وقت گیر و سخت است. اما میخوام ازتون خواهش کنم با ذکر منبع در مقالات و کارهای تحقیقاتیتون بر ارزش و اهمیت انها بیافزایید. با تشکر و سپاس از شما دوست محترم

مطالب قبلی من :
    ۲۳-۷-۱۳۹۰ ۱۰:۱۳ صبح
    مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
    تبلیغات
    موسسه کوبهمشاوره و برنامه ریزی اختصاصی کنکور ارشد شهرسازی

سپاس شده توسط rad ، urban_designer

برای به روز رسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
    موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
      درس شناخت فضای شهری ( انواع فضای شهری ) n300000 7 538 ۲۸-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ صبح
    آخرین ارسال: n300000
      اهمیت مطالعه بافتهای تاریخی و بررسی علل تخریب این بافتها sare12 0 138 ۲۶-۲-۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ صبح
    آخرین ارسال: sare12
      تاثیر اصلاحات ارضی بر شکل روستاهای ایران nimanimi 0 171 ۵-۱-۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: nimanimi
    Rainbow مقاله جالب با موضوع : اهمیت خیبان ها در طراحی شهری خانم فولادی 4 379 ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: خانم فولادی
      تاثیر رنگ در طراحی شهری خانم فولادی 1 254 ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ صبح
      تاثیر نور بر کیفیت زندگی و اخلاق انسان خانم فولادی 0 131 ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ صبح
      روان شناسي محيطي دانشي نو در خدمت معماري و طراحي شهري shafizade 2 1,650 ۱۲-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: shafizade
      تاثیر خلا فرهنگی بر کیفیت کالبدی سیمای شهر Sharbati 0 399 ۱۴-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: Sharbati
      بررسی تطبیقی طبیعت در فضای باز شهری و مسکونی با تاثیر پذیری از فرهنگ ایرانی و چینی Sharbati 0 531 ۱۱-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Sharbati
      اهمیت مطالعات ژئومورفولوژی در برنامه ریزی محیطی در راستای دست یابی به توسعه پایدار riazat 1 1,137 ۹-۱۰-۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: imanataei

پرش به انجمن:

[-]
    آخرین مطالب ارسال شده توسط اعضا
    مفهوم مکان و تصویر ذهنی و مراتب آن در شهرسازی
    شروع کننده:atefeh.d آخرین ارسال توسط:atefeh.d پاسخ ها:0 مقالات طراحی شهری مشاهده:6 زمان:امروز
    بررسی شاخص های شهر سالم با رویکرد توسعه پایدار شهری
    شروع کننده:atefeh.d آخرین ارسال توسط:atefeh.d پاسخ ها:0 مقالات توسعه پایدار مشاهده:13 زمان:امروز
    خیابان محلی
    شروع کننده:atefeh.d آخرین ارسال توسط:atefeh.d پاسخ ها:0 مقالات طراحی شهری مشاهده:16 زمان:امروز
    کمک- نرم افزار اکوتکت...
    شروع کننده:shahrzad m آخرین ارسال توسط:shahrzad m پاسخ ها:0 سوالات و درخواست ها مشاهده:19 زمان:دیروز
    برنامه ریزی و مشاوره ی گام به گام برنامه ریزی شهری 94
    شروع کننده:lalina آخرین ارسال توسط:Afiye پاسخ ها:44 کلاس برنامه ریزی شهری-مرحله اول مشاهده:424 زمان:دیروز
    درخواست کار
    شروع کننده:paperstar آخرین ارسال توسط:paperstar پاسخ ها:0 سوالات و درخواست ها مشاهده:22 زمان:دیروز
    چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه)
    شروع کننده:sfm85 آخرین ارسال توسط:f0r00z پاسخ ها:1 تاریخ شهر و شهرسازی مشاهده:1650 زمان:دیروز
    جزوه های ارشد شهرسازی سنجش تکمیلی
    شروع کننده:amiroshnooi آخرین ارسال توسط:f0r00z پاسخ ها:8 کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری مشاهده:1518 زمان:دیروز
    T D R
    شروع کننده:maziyar+ آخرین ارسال توسط:e.ah پاسخ ها:10 کارگروه های تخصصی شهرسازی مشاهده:2697 زمان:دیروز
    بررسی نقش شهرداري ها در کنترل ترافيک شهري
    شروع کننده:یامین آخرین ارسال توسط:atefeh.d پاسخ ها:2 مقالات بدون دسته بندی مشاهده:72 زمان:دیروز
    دانلود بخش اول مقالات کنفرانس بین المللی HSE
    شروع کننده:ehsan feyzi آخرین ارسال توسط:ehsan feyzi پاسخ ها:0 مقالات پدافند غیر عامل مشاهده:38 زمان:دیروز
    چکیده ضوابط و مققرات شهر قائمشهر
    شروع کننده:ali.falahatgar آخرین ارسال توسط:safaie15 پاسخ ها:1 مقالات مدیریت شهری مشاهده:77 زمان:دیروز
    تحلیل چگونگی حمایت قانون از مشارکت عمومی در بازآفرینی شهری
    شروع کننده:یامین آخرین ارسال توسط:safaie15 پاسخ ها:1 مقالات بدون دسته بندی مشاهده:78 زمان:دیروز
    مشاوره گام به گام تا کنکور ارشد برنامه ریزی شهری94
    شروع کننده:ehsan_amini_49 آخرین ارسال توسط:ehsan_amini_49 پاسخ ها:123 مباحث پایه شهری و شهرسازی مشاهده:984 زمان:دیروز
    نقشه های پایه شهرسازی
    شروع کننده:Moonaa آخرین ارسال توسط:hatefi پاسخ ها:2 سوالات و درخواست ها مشاهده:100 زمان:دیروز
    نرم افزارهای کاربردی در فرآیندهای برنامه‌ریزی شهری
    شروع کننده:*•●FallahZaDeh●•* آخرین ارسال توسط:Masih60 پاسخ ها:2 مطالب جالب دیگر مشاهده:164 زمان:دیروز
    روش تحقیق در برنامه ریزی شهری
    شروع کننده:atefeh.d آخرین ارسال توسط:aliabadi پاسخ ها:14 روش تحقيق در شهرسازی مشاهده:523 زمان:دیروز
    تاثیر گذاری المان های شهری برهویت فضای شهری
    شروع کننده:یامین آخرین ارسال توسط:یامین پاسخ ها:0 مقالات بدون دسته بندی مشاهده:108 زمان:۲۸-۶-۱۳۹۳
    بررسی شاخص های برنامه ریزی شهری موثردرارتقای امنیت زنان درفضاهای عمومی
    شروع کننده:یامین آخرین ارسال توسط:یامین پاسخ ها:0 مقالات بدون دسته بندی مشاهده:87 زمان:۲۸-۶-۱۳۹۳
    شرح خدمات سه گانه ملاک عمل
    شروع کننده:atefeh.d آخرین ارسال توسط:atefeh.d پاسخ ها:2 بايگاني اسناد مشاهده:203 زمان:۲۸-۶-۱۳۹۳
    urbanism

شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.