urbanity

اربنيتي

نخستین انجمن تخصصی شهرسازی در ایران

Urbanity

Welcome to انجمن تخصصی شهرسازی ایران, Guest! Log In or Sign Up
کاربر گرامی با عرض سلام، تقاضا داریم جهت استفاده از حداکثر امکانات تالار گفتگوی شهرسازان در سایت عضو شوید یا از کاربری فعلی خود وارد شويد . با تشکر
عضویت در انجمن شهرسازی ورود به انجمن شهرسازی

کلاس های آموزشی انجمن شهرسازی ایران

اهمیت فضای سبز و تاثیر آن بر روان.pdf
زمان کنونی: ۳-۹-۱۳۹۳، ۰۳:۲۶ عصر
1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان
نویسنده: aramo22
آخرین ارسال: toobajafari
پاسخ: 2
بازدید: 3001

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 54
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :10738
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 4 در 4 پست
اعتبار: 0

رتبه : 8 [LevelLevelLevelLevelLevel]
مجموع امتیازات: 117
رنک 17 / 176
92% مانده تا ارتقا رتبه

رنک
فعالیت 27 / 117
78% مانده تا افزایش رنک

فعالیت
تجربه 6
94% مانده تا افزایش فعالیت

تجربه

ارسال: #1

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf  اهمیت فضای سبز و تاثیر آن بر روان.pdf (اندازه: 82.68 KB / تعداد دفعات دریافت: 411)

مطالب قبلی من :
۲۲-۷-۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ صبح
مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
تبلیغات
سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران 18 و19و20 آذر در تهرانمشاوره و برنامه ریزی اختصاصی کنکور ارشد شهرسازی

عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 0
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :15423
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 0 در 0 پست
اعتبار: 1

رتبه : 2 [LevelLevel]
مجموع امتیازات: 4
رنک 4 / 40
91% مانده تا ارتقا رتبه

رنک
فعالیت 4 / 4
3% مانده تا افزایش رنک

فعالیت
تجربه 62
38% مانده تا افزایش فعالیت

تجربه

ارسال: #2
RE: اهمیت فضای سبز و تاثیر آن بر روان.pdf
سلام دوست عزیز
وقتتون بخیر . من امروز بعد از مشاهده تعداد زیادی مقاله درباره فضای سبز و پارک بسیار خوشحال و مسرور شدم. همه اونها رو دانلود کردم که مطالعه کنم. چون خودم مدتی هست درگیر یه مقاله در همین زمینه می باشم. اما متاسفانه در تعداددی از این مقالات منبع ذکر نشده یا روش ذکر منبع نادرست بوده. من میدونم جمع اوری اطلاعات و تحلیل انها و در نهایت تهیه یک مقاه کاری بسیار وقت گیر و سخت است. اما میخوام ازتون خواهش کنم با ذکر منبع در مقالات و کارهای تحقیقاتیتون بر ارزش و اهمیت انها بیافزایید. با تشکر و سپاس از شما دوست محترم

مطالب قبلی من :
    ۲۳-۷-۱۳۹۰ ۱۰:۱۳ صبح
    مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
    تبلیغات
    سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران 18 و19و20 آذر در تهرانمشاوره و برنامه ریزی اختصاصی کنکور ارشد شهرسازی

برای به روز رسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
    موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
      درس شناخت فضای شهری ( انواع فضای شهری ) n300000 7 595 ۲۸-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ صبح
    آخرین ارسال: n300000
      اهمیت مطالعه بافتهای تاریخی و بررسی علل تخریب این بافتها sare12 0 145 ۲۶-۲-۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ صبح
    آخرین ارسال: sare12
      تاثیر اصلاحات ارضی بر شکل روستاهای ایران nimanimi 0 193 ۵-۱-۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: nimanimi
    Rainbow مقاله جالب با موضوع : اهمیت خیبان ها در طراحی شهری خانم فولادی 4 414 ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: خانم فولادی
      تاثیر رنگ در طراحی شهری خانم فولادی 1 298 ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ صبح
      تاثیر نور بر کیفیت زندگی و اخلاق انسان خانم فولادی 0 167 ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ صبح
      روان شناسي محيطي دانشي نو در خدمت معماري و طراحي شهري shafizade 2 1,718 ۱۲-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: shafizade
      تاثیر خلا فرهنگی بر کیفیت کالبدی سیمای شهر Sharbati 0 429 ۱۴-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: Sharbati
      بررسی تطبیقی طبیعت در فضای باز شهری و مسکونی با تاثیر پذیری از فرهنگ ایرانی و چینی Sharbati 0 552 ۱۱-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Sharbati
      اهمیت مطالعات ژئومورفولوژی در برنامه ریزی محیطی در راستای دست یابی به توسعه پایدار riazat 1 1,150 ۹-۱۰-۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: imanataei

پرش به انجمن:

[-]
    آخرین مطالب ارسال شده توسط اعضا
    سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران
    شروع کننده:riazat آخرین ارسال توسط:riazat پاسخ ها:9 تقویم و رویداد ها مشاهده:1069 زمان:امروز
    مصاحبه با جناب دکتر مصطفی بهزاد فر در رابطه با کنفرانس اکو تهران
    شروع کننده:riazat آخرین ارسال توسط:riazat پاسخ ها:0 مقالات طراحی شهری مشاهده:9 زمان:امروز
    سکونتگاههای انسانی به عنوان سامانه زیستی از دیدگاه: پروفسور ایان بنتلی؛ به روایت: مار
    شروع کننده:riazat آخرین ارسال توسط:riazat پاسخ ها:0 مقالات طراحی شهری مشاهده:8 زمان:امروز
    Eco Tehran Eco Responsive Urban Design
    شروع کننده:riazat آخرین ارسال توسط:riazat پاسخ ها:0 اطلاعیه ها مشاهده:8 زمان:امروز
    درخواست کتاب
    شروع کننده:2130 آخرین ارسال توسط:2130 پاسخ ها:0 سوالات و درخواست ها مشاهده:10 زمان:امروز
    سیر اندیشه ها در شهرسازی
    شروع کننده:AZ!N آخرین ارسال توسط:pariya.gh پاسخ ها:3 سوالات و درخواست ها مشاهده:203 زمان:امروز
    پاورپوینت خلاصه کتاب تجدد و فراتجددو پس از ان در شهرسازی -دکترحسین بحرینی
    شروع کننده:baharak آخرین ارسال توسط:*مهسا* پاسخ ها:3 تالار خلاصه نویسی مشاهده:223 زمان:امروز
    خلاصه کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در اروپا-بخش دوم
    شروع کننده:منصور91 آخرین ارسال توسط:*مهسا* پاسخ ها:3 تالار خلاصه نویسی مشاهده:229 زمان:امروز
    خلاصه کتاب "شهرسازی شهروندگرا" (دستنویس)
    شروع کننده:sanaz1987t آخرین ارسال توسط:*مهسا* پاسخ ها:5 تالار خلاصه نویسی مشاهده:379 زمان:امروز
    پروژه طرح شهرسازی 2
    شروع کننده:Sharbati آخرین ارسال توسط:*مهسا* پاسخ ها:15 طرح شهرسازی 2 مشاهده:670 زمان:امروز
    لطفا اطلاعات پروفایل خود را به روز کنید
    شروع کننده:riazat آخرین ارسال توسط:shahrsaz 1993 پاسخ ها:3 اطلاعیه ها مشاهده:602 زمان:امروز
    ایین نامه طراحی راه های شهری؛بخش یازدهم؛مسیرهای دوچرخه
    شروع کننده:maliheh2 آخرین ارسال توسط:maliheh2 پاسخ ها:0 مقالات مرتبط با حمل و نقل شهری مشاهده:26 زمان:امروز
    کمک در رابطه با آمار خوزستان
    شروع کننده:hoda n آخرین ارسال توسط:hoda n پاسخ ها:0 سوالات و درخواست ها مشاهده:31 زمان:امروز
    پاورپوینت آموزش اتوکد در شهرسازی
    شروع کننده:dwg آخرین ارسال توسط:shayan85 پاسخ ها:1 آموزش نرم افزار auto cad مشاهده:128 زمان:امروز
    . پل های سواره و روگذر؛ فضاهای بی‌دفاع شهر
    شروع کننده:baharak آخرین ارسال توسط:shayan85 پاسخ ها:2 دانلود مقالات شهرسازی با فرمت word مشاهده:160 زمان:امروز
    دوره مدرن و پست مدرن
    شروع کننده:مرجان سیماب آخرین ارسال توسط:shayan85 پاسخ ها:5 ایده ها و راهکار ها مشاهده:127 زمان:امروز
    تاریخ شهر از قبل از پیدایش شهرها تا یونان ( جزوه خانه شهرسازان )
    شروع کننده:sasan_arzani آخرین ارسال توسط:shayan85 پاسخ ها:5 تاریخ شهر و شهرسازی مشاهده:4351 زمان:امروز
    ایین نامه طراحی راه های شهری،بخش دهم،مسیرهای پیاده
    شروع کننده:maliheh2 آخرین ارسال توسط:shayan85 پاسخ ها:1 مقالات مرتبط با حمل و نقل شهری مشاهده:49 زمان:دیروز
    دانلود نمونه میدان‌های شهری (میدان سرخ مسکو)
    شروع کننده:*shiva* آخرین ارسال توسط:*shiva* پاسخ ها:67 دانلود مقالات شهرسازی مشاهده:1973 زمان:دیروز
    20 مسجد زیبای دنیا
    شروع کننده:shahrshahr آخرین ارسال توسط:*saeedzakeri* پاسخ ها:8 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:377 زمان:دیروز
    urbanism