شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

Urbanity

Welcome to انجمن تخصصی شهرسازی ایران, Guest! Log In or Sign Up
کاربر گرامی با عرض سلام، تقاضا داریم جهت استفاده از حداکثر امکانات تالار گفتگوی شهرسازان در سایت عضو شوید یا از کاربری فعلی خود وارد شويد . با تشکر
عضویت در انجمن شهرسازی ورود به انجمن شهرسازی

کلاس های آموزشی انجمن شهرسازی ایران

اهمیت فضای سبز و تاثیر آن بر روان.pdf
زمان کنونی: ۸-۸-۱۳۹۳، ۰۹:۳۸ عصر
1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان
نویسنده: aramo22
آخرین ارسال: toobajafari
پاسخ: 2
بازدید: 2947

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 54
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :10738
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 4 در 4 پست
اعتبار: 0

سپاس ها 27
سپاس شده 125 بار در 47 ارسال

رتبه : 8 [LevelLevelLevelLevelLevel]
مجموع امتیازات: 117
رنک 17 / 176
92% مانده تا ارتقا رتبه

رنک
فعالیت 27 / 117
78% مانده تا افزایش رنک

فعالیت
تجربه 6
94% مانده تا افزایش فعالیت

تجربه

ارسال: #1

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf  اهمیت فضای سبز و تاثیر آن بر روان.pdf (اندازه: 82.68 KB / تعداد دفعات دریافت: 402)

مطالب قبلی من :
۲۲-۷-۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ صبح
مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
تبلیغات
مشاوره و برنامه ریزی اختصاصی کنکور ارشد شهرسازیدانلود فایل صوتی همایش راهکار های موفقیت در کنکور ارشد شهرسازی

سپاس شده توسط toobajafari ، saharfooladi ، sajjad21 ، Rayka201019 ، LASER CITY ، always alone ، sarah_amid85
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 0
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :15423
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 0 در 0 پست
اعتبار: 1

سپاس ها 23
سپاس شده 7 بار در 6 ارسال

رتبه : 2 [LevelLevel]
مجموع امتیازات: 4
رنک 4 / 40
91% مانده تا ارتقا رتبه

رنک
فعالیت 4 / 4
3% مانده تا افزایش رنک

فعالیت
تجربه 62
38% مانده تا افزایش فعالیت

تجربه

ارسال: #2
RE: اهمیت فضای سبز و تاثیر آن بر روان.pdf
سلام دوست عزیز
وقتتون بخیر . من امروز بعد از مشاهده تعداد زیادی مقاله درباره فضای سبز و پارک بسیار خوشحال و مسرور شدم. همه اونها رو دانلود کردم که مطالعه کنم. چون خودم مدتی هست درگیر یه مقاله در همین زمینه می باشم. اما متاسفانه در تعداددی از این مقالات منبع ذکر نشده یا روش ذکر منبع نادرست بوده. من میدونم جمع اوری اطلاعات و تحلیل انها و در نهایت تهیه یک مقاه کاری بسیار وقت گیر و سخت است. اما میخوام ازتون خواهش کنم با ذکر منبع در مقالات و کارهای تحقیقاتیتون بر ارزش و اهمیت انها بیافزایید. با تشکر و سپاس از شما دوست محترم

مطالب قبلی من :
    ۲۳-۷-۱۳۹۰ ۱۰:۱۳ صبح
    مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
    تبلیغات
    دانلود فایل صوتی همایش راهکار های موفقیت در کنکور ارشد شهرسازیمشاوره و برنامه ریزی اختصاصی کنکور ارشد شهرسازی

سپاس شده توسط rad ، urban_designer

برای به روز رسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
    موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
      درس شناخت فضای شهری ( انواع فضای شهری ) n300000 7 583 ۲۸-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ صبح
    آخرین ارسال: n300000
      اهمیت مطالعه بافتهای تاریخی و بررسی علل تخریب این بافتها sare12 0 145 ۲۶-۲-۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ صبح
    آخرین ارسال: sare12
      تاثیر اصلاحات ارضی بر شکل روستاهای ایران nimanimi 0 188 ۵-۱-۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: nimanimi
    Rainbow مقاله جالب با موضوع : اهمیت خیبان ها در طراحی شهری خانم فولادی 4 408 ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: خانم فولادی
      تاثیر رنگ در طراحی شهری خانم فولادی 1 290 ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ صبح
      تاثیر نور بر کیفیت زندگی و اخلاق انسان خانم فولادی 0 158 ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ صبح
      روان شناسي محيطي دانشي نو در خدمت معماري و طراحي شهري shafizade 2 1,699 ۱۲-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: shafizade
      تاثیر خلا فرهنگی بر کیفیت کالبدی سیمای شهر Sharbati 0 416 ۱۴-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: Sharbati
      بررسی تطبیقی طبیعت در فضای باز شهری و مسکونی با تاثیر پذیری از فرهنگ ایرانی و چینی Sharbati 0 550 ۱۱-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Sharbati
      اهمیت مطالعات ژئومورفولوژی در برنامه ریزی محیطی در راستای دست یابی به توسعه پایدار riazat 1 1,147 ۹-۱۰-۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: imanataei

پرش به انجمن:

[-]
    آخرین مطالب ارسال شده توسط اعضا
    برنامه ریزی برای گسترش سیاست های مسکن گروه های کم درآمد شهری برای مهار بازار غیررسمی
    شروع کننده:esteglal92blue12 آخرین ارسال توسط:shayan85 پاسخ ها:1 مقالات برنامه ریزی مسکن مشاهده:9 زمان:امروز
    آشنایی با شیوه های تولید و چاپ مقاله های علمی - پژوهشی در مجله های آی.اس.آی
    شروع کننده:esteglal92blue12 آخرین ارسال توسط:esteglal92blue12 پاسخ ها:0 مقالات بدون دسته بندی مشاهده:4 زمان:امروز
    نحوه تبدیل فایل جی ای اس به اتوکد؟
    شروع کننده:urbanism2010 آخرین ارسال توسط:shayan85 پاسخ ها:19 سوالات و درخواست ها مشاهده:279 زمان:امروز
    معرفی کتابهای جدید شهرسازی
    شروع کننده:esteglal92blue12 آخرین ارسال توسط:esteglal92blue12 پاسخ ها:3 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:135 زمان:امروز
    پاورپوینت صکوک اجاره- ابزاری کارآمد جهت تامین مالی پروژه های شهری
    شروع کننده:esteglal92blue12 آخرین ارسال توسط:esteglal92blue12 پاسخ ها:0 اقتصاد شهری مشاهده:11 زمان:امروز
    دهکده ی شهری
    شروع کننده:amineh.m آخرین ارسال توسط:amineh.m پاسخ ها:0 دانلود مقالات شهرسازی مشاهده:7 زمان:امروز
    نیروی جاذبه نیوتن در شهرسازی
    شروع کننده:amineh.m آخرین ارسال توسط:amineh.m پاسخ ها:0 دانلود مقالات شهرسازی مشاهده:12 زمان:امروز
    آموزش کامل فتوشاپ شهرسازی
    شروع کننده:مهندس رضا توکلی آخرین ارسال توسط:milad 1 پاسخ ها:5 دانلود مقالات شهرسازی مشاهده:610 زمان:امروز
    دانلود مقاله با ارزش دکتر حبیبی
    شروع کننده:mariii آخرین ارسال توسط:shayan85 پاسخ ها:3 دانلود مقالات شهرسازی مشاهده:1015 زمان:امروز
    نقاشی های سه بعدی جالب
    شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:4 مطالب جالب دیگر مشاهده:146 زمان:امروز
    دانلود کتاب هویت شهری دکتر بهزاد فر
    شروع کننده:sajad13671367 آخرین ارسال توسط:milad 1 پاسخ ها:18 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:4812 زمان:امروز
    نفرات و نتایج آزمون اول برنامه ریزی شهری اربنیتی
    شروع کننده:riazat آخرین ارسال توسط:joojoo پاسخ ها:2 اطلاعیه ها مشاهده:212 زمان:امروز
    دانلود کتاب هویت شهری
    شروع کننده:sajad13671367 آخرین ارسال توسط:milad 1 پاسخ ها:5 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:935 زمان:امروز
    کتاب ارزشمند public space (به زبان انگلیسی)
    شروع کننده:shayan85 آخرین ارسال توسط:shayan85 پاسخ ها:0 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:52 زمان:امروز
    ضوابط طراحی فضای شهری برای معلولین
    شروع کننده:Sharbati آخرین ارسال توسط:shayan85 پاسخ ها:13 مقالات طراحی شهری مشاهده:752 زمان:امروز
    کتاب کامل آرمانشهر(یوتوپیا) توماس مور (ترجمه فارسی)
    شروع کننده:shayan85 آخرین ارسال توسط:shayan85 پاسخ ها:2 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:91 زمان:امروز
    در خواست مشاوره در رابطه با انتخاب گرایش های ارشد شهرسازی
    شروع کننده:shanar آخرین ارسال توسط:jooshir پاسخ ها:8 مشاوره کنکوری مشاهده:611 زمان:امروز
    تلفیق GIS چیدمان فضا(Space Syntax) برای شناسایی فضاهای آسیب پذیر اجتماعی
    شروع کننده:shayan85 آخرین ارسال توسط:shayan85 پاسخ ها:4 مقالات بدون دسته بندی مشاهده:237 زمان:امروز
    دانلود کتاب کامل اصول طراحی تردد پیاده و دوچرخه (ترجمه دکتر فریدون قریب)
    شروع کننده:shayan85 آخرین ارسال توسط:shayan85 پاسخ ها:0 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:56 زمان:امروز
    TaxiBus یک سامانه حمل و نقل عمومی برای قرن 21
    شروع کننده:esteglal92blue12 آخرین ارسال توسط:shayan85 پاسخ ها:2 مقالات مرتبط با حمل و نقل شهری مشاهده:103 زمان:امروز
    urbanism

شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.