شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

Urbanity

Welcome to انجمن تخصصی شهرسازی ایران, Guest! Log In or Sign Up
کاربر گرامی با عرض سلام، تقاضا داریم جهت استفاده از حداکثر امکانات تالار گفتگوی شهرسازان در سایت عضو شوید یا از کاربری فعلی خود وارد شويد . با تشکر
عضویت در انجمن شهرسازی ورود به انجمن شهرسازی

کلاس های آموزشی انجمن شهرسازی ایران

درس روش تحقیق
زمان کنونی: ۱۰-۷-۱۳۹۳، ۰۱:۵۴ عصر
1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان
نویسنده: nadidamet
آخرین ارسال: shar
پاسخ: 2
بازدید: 1442

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درس روش تحقیق
نویسنده پیام
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 0
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :18052
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 0 در 0 پست
اعتبار: 0

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

رتبه : 1 [Level]
مجموع امتیازات: 0
رنک 0 / 2
99% مانده تا ارتقا رتبه

رنک
فعالیت 0 / 1
99% مانده تا افزایش رنک

فعالیت
تجربه 10
90% مانده تا افزایش فعالیت

تجربه

ارسال: #1
درس روش تحقیق
سلام دوستان عزیز من ترم یک برنامه ریزی شهری هستم راجب یک پل تازه احداث باید تحقیق کنم اطلاعات اولیه راجب تاسیس پل را از شهرداری گرفتم ولی نمیدنم چه مراحلی را باید طی کنم چیکار کنم درس روش تحقیقمونه ممنون میشم راهنماییم کنید

مطالب قبلی من :
۲۵-۷-۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ عصر
مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
تبلیغات
موسسه کوبهمشاوره و برنامه ریزی اختصاصی کنکور ارشد شهرسازی

عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 225
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :447
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 18 در 5 پست
اعتبار: 0

سپاس ها 1
سپاس شده 24 بار در 16 ارسال

رتبه : 6 [LevelLevelLevelLevel]
مجموع امتیازات: 52
رنک 12 / 126
92% مانده تا ارتقا رتبه

رنک
فعالیت 17 / 52
69% مانده تا افزایش رنک

فعالیت
تجربه 5
95% مانده تا افزایش فعالیت

تجربه

ارسال: #2
RE: درس روش تحقیق

.doc  4465فرم پروپزال.doc (اندازه: 90 KB / تعداد دفعات دریافت: 87)
.doc  formpropozalarshad1.doc (اندازه: 215 KB / تعداد دفعات دریافت: 83)
دونمونه فرم پروپوزال برات میفرستم که مربوط به همین روش تحقیقه تا ببینی چه چیزایی باید تهیه کنی و چیکار بکنی البته با توضیحات کاملتر نه به این خلاصه ای که تو فرم ها میبینی

مطالب قبلی من :
۳-۱۱-۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ عصر
مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
تبلیغات
مشاوره و برنامه ریزی اختصاصی کنکور ارشد شهرسازیموسسه کوبه

سپاس شده توسط afsaneh keshavarz emami ، b.sh.urb

برای به روز رسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست فوری یک موضوع برای درس روش تحقیق در شهرسازی sahar.d 16 4,636 ۲-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ عصر
آخرین ارسال: pirmoradi
  درخواست  تحقیق بافت فرسوده zfereidooni 4 190 ۱-۴-۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ صبح
آخرین ارسال: atefeh.d
  درخواست  منبه برای پیشنه تحقیق شهر پویا زهرا 1369 0 70 ۲۱-۳-۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: زهرا 1369
Big Grin تحقیق برنامه ریزی منطقه ای در مورد شهرتبریز azarnoco 2 260 ۱۷-۱۲-۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ صبح
آخرین ارسال: matin_mahdi
  راهنماي روش تحقیق و تهیه پروپوزال elahesecret2005 0 192 ۱۶-۱۲-۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ صبح
آخرین ارسال: elahesecret2005
  درس روش تحقیق- کمک فوری دنیا1390 3 408 ۲۹-۹-۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ عصر
آخرین ارسال: bahareh
  درخواست یه نمونه تحقیق مکانیابی که با مدل AHP انجام شده urban planing 6 1,184 ۳-۹-۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ صبح
آخرین ارسال: marzi marzi
  منابع در مورد تحقیق با عنوان:قوانین ومقررات ناظر بر محدوده های شهری urban planing 4 614 ۴-۸-۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ عصر
آخرین ارسال: urban planing
  کمک برای پیداکردن موضوع مقاله برای درس روش تحقیق urban planing 6 1,334 ۴-۸-۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ عصر
آخرین ارسال: urban planing
  درخواست یک پروژه یا تحقیق کاری جهت درس کارگاه و برنامه ریزی شهری nariman92 1 1,305 ۳۱-۶-۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ عصر
آخرین ارسال: مهندس حیدری

پرش به انجمن:

[-]
آخرین مطالب ارسال شده توسط اعضا
کتاب برنامه ریزی کاربری اراضی شهری دکتر محمدرضا پورمحمدی
شروع کننده:behnam.g آخرین ارسال توسط:fatemeh6264 پاسخ ها:6 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:2469 زمان:امروز
درخواست فایل gis رشت
شروع کننده:mitra2101365 آخرین ارسال توسط:م.همتی پاسخ ها:3 دانلود نقشه های شهرسازی مشاهده:1800 زمان:امروز
•●کنکوری های برنامه ریزی شهری بیان اینجا (93 & 94 )●•
شروع کننده:*•●FallahZaDeh●•* آخرین ارسال توسط:orkide2nd پاسخ ها:150 کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری مشاهده:1544 زمان:امروز
گنبد ،مکانیابی فضاهای آموزشی
شروع کننده:*shadi joon* آخرین ارسال توسط:*shadi joon* پاسخ ها:0 سوالات و درخواست ها مشاهده:23 زمان:امروز
ساعت احساس! جملات زیبا... عاشقانه ، عارفانه، شهرسازانه
شروع کننده:mariii آخرین ارسال توسط:mariii پاسخ ها:112 مطالب جالب دیگر مشاهده:689 زمان:دیروز
آموزش مقدماتی GIS
شروع کننده:mariii آخرین ارسال توسط:النجم الثاقب پاسخ ها:1 طراحی و كاربرد نظام اطلاعات ( GIS ) مشاهده:273 زمان:دیروز
حمل و نقل شهری
شروع کننده:peb1371 آخرین ارسال توسط:peb1371 پاسخ ها:0 توسعه پایدار مشاهده:38 زمان:دیروز
دانلود مقاله وحدت گرایی رویکرد الهی به طراحی شهری
شروع کننده:النجم الثاقب آخرین ارسال توسط:النجم الثاقب پاسخ ها:0 كارگاه طراحی شهری مشاهده:22 زمان:دیروز
تأثیرات مدرنیته در روند طراحی شهری مناطق کوهستانی غرب ایران
شروع کننده:یامین آخرین ارسال توسط:یامین پاسخ ها:0 مقالات بدون دسته بندی مشاهده:25 زمان:دیروز
آموزش 3D_Analyst به زبان انگلیسی
شروع کننده:Abbas3 آخرین ارسال توسط:GOg0le پاسخ ها:1 آموزش نرم افزار Arcmap مشاهده:42 زمان:دیروز
نقشه طرح تفصیلی مصوب شهر ارومیه
شروع کننده:Abbas3 آخرین ارسال توسط:Abbas3 پاسخ ها:0 دانلود نقشه های شهرسازی مشاهده:44 زمان:دیروز
پروژه طرح شهرسازی 2*کار گروهیم* +نظرسنجی
شروع کننده:*•●FallahZaDeh●•* آخرین ارسال توسط:safa.j پاسخ ها:95 طرح شهرسازی 2 مشاهده:1161 زمان:دیروز
فرآیند طراحی معماری منظر،از گذشته تا امروز
شروع کننده:Abbas3 آخرین ارسال توسط:Abbas3 پاسخ ها:0 مقالات سیمای شهر مشاهده:25 زمان:دیروز
کمک ،کمک
شروع کننده:shakiba44 آخرین ارسال توسط:shakiba44 پاسخ ها:0 ارسال پیام شما به شهرسازان سراسر دنیا ! مشاهده:36 زمان:دیروز
شهرسازی منظر:رویکردی نوین در معماری منظر و طراحی شهری
شروع کننده:Abbas3 آخرین ارسال توسط:Abbas3 پاسخ ها:0 مقالات سیمای شهر مشاهده:27 زمان:دیروز
تداوم هويت در منظر شهری
شروع کننده:Abbas3 آخرین ارسال توسط:Abbas3 پاسخ ها:0 مقالات سیمای شهر مشاهده:25 زمان:دیروز
معماری منظر و شیوه های مدیریت دانش در فرآیند طراحي
شروع کننده:Abbas3 آخرین ارسال توسط:Abbas3 پاسخ ها:0 مقالات سیمای شهر مشاهده:27 زمان:دیروز
نقشه بافت فرسوده مصوب شهر ارومیه استان آذربایجان غربی
شروع کننده:Abbas3 آخرین ارسال توسط:Abbas3 پاسخ ها:0 دانلود نقشه های شهرسازی مشاهده:32 زمان:دیروز
نقشه اتوکد اصفهان (dwg)
شروع کننده:hosseini آخرین ارسال توسط:riazat پاسخ ها:39 دانلود نقشه های تخصصی شهرسازی مشاهده:15804 زمان:دیروز
ارتقای كيفيت محيط شهری بااستفاده از رويكرد برنامه ريزی
شروع کننده:atefeh.d آخرین ارسال توسط:atefeh.d پاسخ ها:0 مقالات طراحی شهری مشاهده:43 زمان:دیروز
urbanism

شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.