شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

Urbanity

Welcome to انجمن تخصصی شهرسازی ایران, Guest! Log In or Sign Up
کاربر گرامی با عرض سلام، تقاضا داریم جهت استفاده از حداکثر امکانات تالار گفتگوی شهرسازان در سایت عضو شوید یا از کاربری فعلی خود وارد شويد . با تشکر
عضویت در انجمن شهرسازی ورود به انجمن شهرسازی

کلاس های آموزشی انجمن شهرسازی ایران

توانمند سازی بافت فرسوده
زمان کنونی: ۲-۸-۱۳۹۳، ۰۶:۰۷ عصر
1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان
نویسنده: fariba.urban.planner
آخرین ارسال: motiei
پاسخ: 5
بازدید: 2268

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توانمند سازی بافت فرسوده
نویسنده پیام
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 34
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :5728
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 0 در 0 پست
اعتبار: 0

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

رتبه : 1 [Level]
مجموع امتیازات: 0
رنک 1 / 15
95% مانده تا ارتقا رتبه

رنک
فعالیت 0 / 1
99% مانده تا افزایش رنک

فعالیت
تجربه 60
40% مانده تا افزایش فعالیت

تجربه

ارسال: #1
توانمند سازی بافت فرسوده
سلام دوستان من موضوع پایان نامه کارشناسی ارشدم توانمند سازی بافت فرسوده ست خواستم ببینم واسه نوشتن پروپزالم کسی هست که با فرستادن مقاله یا پایان نامه ای در این موضوع کمکم کنه ؟ ممنون از شما

مطالب قبلی من :
۲۱-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ صبح
مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
تبلیغات
دانلود فایل صوتی همایش راهکار های موفقیت در کنکور ارشد شهرسازیمشاوره و برنامه ریزی اختصاصی کنکور ارشد شهرسازی

عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 834
شماره کاربر :3731

سپاس ها 26
سپاس شده 21 بار در 10 ارسال

رتبه : 6 [LevelLevelLevelLevel]
مجموع امتیازات: 63
رنک 13 / 137
92% مانده تا ارتقا رتبه

رنک
فعالیت 19 / 63
71% مانده تا افزایش رنک

فعالیت
تجربه 48
52% مانده تا افزایش فعالیت

تجربه

ارسال: #2
RE: توانمند سازی بافت فرسوده
سلام
شما که موضوع پایان نامت گردشگری بود .عوضش کردی؟
من مجموعه مقالات بافت فرسوده رو دارم اگه وقت کردم ازش عکس میگیرم برات می فرستم.به این زودیها قول نمیدما.....
اگرم نشد هر وقت اومدم اردبیل باهات هماهنگ می کنم ودر اختیارت میذارم.
موفق باشی
مطالب قبلی من :

امضاء: کارشناس ارشد شهرسازی
۲۱-۱-۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ عصر
تبلیغات
مشاوره و برنامه ریزی اختصاصی کنکور ارشد شهرسازیدانلود فایل صوتی همایش راهکار های موفقیت در کنکور ارشد شهرسازی

عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 43
شماره کاربر :6678

سپاس ها 0
سپاس شده 6 بار در 4 ارسال

رتبه : 2 [Level]
مجموع امتیازات: 3
رنک 3 / 31
92% مانده تا ارتقا رتبه

رنک
فعالیت 3 / 3
3% مانده تا افزایش رنک

فعالیت
تجربه 25
75% مانده تا افزایش فعالیت

تجربه

ارسال: #3
(۲۱-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ صبح)fariba.urban.planner نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.(عضویت رایگان است)
سلام دوستان من موضوع پایان نامه کارشناسی ارشدم توانمند سازی بافت فرسوده ست خواستم ببینم واسه نوشتن پروپزالم کسی هست که با فرستادن مقاله یا پایان نامه ای در این موضوع کمکم کنه ؟ ممنون از شما

سلام
موضوع انتخابیتون خیلی خوبه و کاربردیه،من خودم الان تویه بافت فرسوده شهر تهران کار میکنم از لحاظ مختلف میشه توانمند کرد اما کار بسیار سختیه، به سایت شرکت عمران و بهسازی شهر تهران و سازمان نوسازی شهر تهران حتما مراجعه کنید. من خودم انواع فایل و.. در مورد بافت فرسوده دارم اما نیاز داره که با لوح فشرده فرستاده بشه نزدیکه 1 گیگ. ایمیلتون رو بدین چند مورد که به دردتون بخوره رو بفرستم. ضمنا اگه پایان نامه تون نمونه موردیش در مورد تهران باشه حمایت میشه
کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه شهید بهشتی

مطالب قبلی من :
۲۱-۱-۱۳۹۱ ۰۷:۵۴ عصر
تبلیغات
مشاوره و برنامه ریزی اختصاصی کنکور ارشد شهرسازیدانلود فایل صوتی همایش راهکار های موفقیت در کنکور ارشد شهرسازی

عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 34
شماره کاربر :5728

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

رتبه : 1 [Level]
مجموع امتیازات: 0
رنک 1 / 15
95% مانده تا ارتقا رتبه

رنک
فعالیت 0 / 1
99% مانده تا افزایش رنک

فعالیت
تجربه 60
40% مانده تا افزایش فعالیت

تجربه

ارسال: #4
سلام ممنون از پیامتون ، من هفته بعد میام تهران منتها باید تا هفته بعد پروپزالم رو تکمیل کنم مطالبی در مورد پیشینه و ادبیات تحقیق می خوام اگر مطالبی که در حال حاضر صرفا برای نوشتن پروپزالم لازمه به ایمیلم ارسال کنین من میام اگر زحمتی نیست ازتون حضوری بقیه رو می گیرم البته اگر ایرادی نداشته باش و ممنون از شما دوست عزیز.
ایمیل من : ofog_f@yahoo.com

۲۱-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ عصر
تبلیغات
دانلود فایل صوتی همایش راهکار های موفقیت در کنکور ارشد شهرسازیمشاوره و برنامه ریزی اختصاصی کنکور ارشد شهرسازی

عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 2,202
شماره کاربر :15976
سپاس های دریافت شده: 7 در 5 پست

سپاس ها 146
سپاس شده 35 بار در 12 ارسال

رتبه : 4 [LevelLevelLevel]
مجموع امتیازات: 20
رنک 8 / 82
92% مانده تا ارتقا رتبه

رنک
فعالیت 10 / 20
51% مانده تا افزایش رنک

فعالیت
تجربه 31
69% مانده تا افزایش فعالیت

تجربه

ارسال: #5
درود دوست عزیز
شما اگر ساکن اصفهان باشید میتونید به سازمان نوسازی اصفهان هم برای جمع آوری اطلاعات رجوع کنید
مطالب قبلی من :

امضاء: Smile
۲۲-۱-۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ صبح
تبلیغات

برای به روز رسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink بررسی مشکلات بافت فرسوده شهر تبریز شهرساز-ی 3 2,207 ۱۶-۴-۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ صبح
آخرین ارسال: rezapanah
  بافت هاي فرسوده ، قوت ها و فرصت ها sharare36 1 946 ۱۳-۴-۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: parnian93
  بافت هاي فرسوده شهري، ابعاد اجتماعی و فرهنگی (بازشناسی محدودیت ها و فرصت ها sepid1987 1 1,423 ۷-۴-۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ عصر
آخرین ارسال: parnian93
  توانمند سازی بافت فرسوده محمدمهدی شاهی 0 947 ۲۰-۱۰-۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ عصر
آخرین ارسال: محمدمهدی شاهی
  توسعه ی شهری و سازوکارهای اقتصادی بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده (تهران) riazat 0 1,282 ۱۰-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: riazat
  زیر ذره بین: بهسازی و نوسازی با رویکرد مشارکتی در بافت فرسوده محله سیروس (جستارهای ش riazat 0 1,972 ۱۰-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ عصر
آخرین ارسال: riazat
  ساماندهی و تجدید حیات مراکز فرسوده شهری نمونه موردی: بافت قدیم شهر جاجرم راحیل 5 3,636 ۱۶-۹-۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ صبح
آخرین ارسال: منصور91
  نقش سرمایه اجتماعی در تسریع و تسهیل جریان نوسازی در بافت فرسوده شهرها saeed nasiri majd 1 1,258 ۱۶-۹-۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ صبح
  توانمند سازی سکونتگاههای غیر رسمی با تکیه بر سرمایه های اجتماعی saeed nasiri majd 1 1,404 ۱۶-۹-۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ صبح
  نقش شورایاري ها در نوسازي بافت هاي فرسوده شهري bahra 0 517 ۴-۶-۱۳۹۱ ۰۶:۴۳ صبح
آخرین ارسال: bahra

پرش به انجمن:

[-]
آخرین مطالب ارسال شده توسط اعضا
منطقه ستیران
شروع کننده:marziye74 آخرین ارسال توسط:s.kavoosi پاسخ ها:1 سوالات و درخواست ها مشاهده:6 زمان:امروز
فايل كامل كتاب محيط هاي پاسخده
شروع کننده:nasim_z آخرین ارسال توسط:92425063 پاسخ ها:12 سوالات و درخواست ها مشاهده:2641 زمان:امروز
مرمت شهری دکتر محسن حبیبی؟؟؟!!!!
شروع کننده:Qanbarzadeh.Mehrnaz آخرین ارسال توسط:Qanbarzadeh.Mehrnaz پاسخ ها:3 سوالات و درخواست ها مشاهده:272 زمان:امروز
کارگاه برنامه ریزي مسکن - روش و مراحل برنامه ریزی مسکن
شروع کننده:esteglal92blue12 آخرین ارسال توسط:esteglal92blue12 پاسخ ها:0 مقالات برنامه ریزی مسکن مشاهده:37 زمان:امروز
طراحی محله
شروع کننده:azad777 آخرین ارسال توسط:azad777 پاسخ ها:0 مباحث تخصصی شهری مشاهده:22 زمان:امروز
رابطه چگونگي قرارگيري ساختمانهاي بلندمرتبه و منظر شهري
شروع کننده:esteglal92blue12 آخرین ارسال توسط:esteglal92blue12 پاسخ ها:2 مقالات طراحی شهری مشاهده:109 زمان:امروز
طراحي و ارائه مدل سنجش توسعه فرهنگي شهري بر اساس رويکردهاي تفکر هوشمند و ظرفيت سازي ف
شروع کننده:esteglal92blue12 آخرین ارسال توسط:esteglal92blue12 پاسخ ها:0 مقالات بدون دسته بندی مشاهده:22 زمان:امروز
مناسب سازی فضای شهری برای معلولین جسمی و حرکتی
شروع کننده:ghavass آخرین ارسال توسط:samira 73 پاسخ ها:13 سوالات و درخواست ها مشاهده:1494 زمان:امروز
بررسی عوامل مؤثر بر ارتقاء کیفیت فضایی میادین با رویکرد طراحی شهری
شروع کننده:e.motallebi آخرین ارسال توسط:النجم الثاقب پاسخ ها:11 مقالات طراحی میدان مشاهده:524 زمان:امروز
برنامه ریزی و مشاوره ی گام به گام برنامه ریزی شهری 94
شروع کننده:lalina آخرین ارسال توسط:ehsan_amini_49 پاسخ ها:66 کلاس برنامه ریزی شهری-مرحله اول مشاهده:1139 زمان:امروز
مشاوره گام به گام تا کنکور ارشد برنامه ریزی شهری94
شروع کننده:ehsan_amini_49 آخرین ارسال توسط:ehsan_amini_49 پاسخ ها:143 مباحث پایه شهری و شهرسازی مشاهده:2281 زمان:امروز
درخواست جزوه یا کتاب
شروع کننده:خواجه نبی آخرین ارسال توسط:maryam taban پاسخ ها:1 سوالات و درخواست ها مشاهده:42 زمان:امروز
خلاصه جزوه دست نویس زبان تخصصی دانشگاه تهران
شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:maryam taban پاسخ ها:23 زبان تخصصي شهرسازي مشاهده:589 زمان:امروز
فصل 6 محیط های پاسخده کامل
شروع کننده:venous آخرین ارسال توسط:venous پاسخ ها:0 سوالات و درخواست ها مشاهده:21 زمان:امروز
سوال در مورد انتخاب معیارها و مدل مورد نیاز برای بررسی
شروع کننده:hamid68 آخرین ارسال توسط:hamid68 پاسخ ها:0 سوالات و درخواست ها مشاهده:38 زمان:امروز
مقالات نشریه برنامه ریزی و طراحی شهری آبادنامه
شروع کننده:بریاجی آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:2 مقالات برنامه ریزی شهری مشاهده:186 زمان:امروز
آموزش اتوکد به صورت کامل
شروع کننده:vivi آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:5 دانلود نرم افزار مشاهده:3269 زمان:امروز
لیست طرح های پژوهشی هنر و معماری جهاد دانشگاهی
شروع کننده:dwg آخرین ارسال توسط:hamid68 پاسخ ها:1 مباحث پایه شهری و شهرسازی مشاهده:1825 زمان:دیروز
درخواست جزوه یا کتاب
شروع کننده:خواجه نبی آخرین ارسال توسط:خواجه نبی پاسخ ها:0 سوالات و درخواست ها مشاهده:48 زمان:دیروز
طرح بهسازی و نوسازی بافت فرسوده گرگان-ضوابط و مقررات
شروع کننده:Sharbati آخرین ارسال توسط:معصومه فرجی پاسخ ها:2 دانلود مقالات شهرسازی با فرمت pdf مشاهده:195 زمان:دیروز
urbanism

شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.