تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

موضوع : توانمند سازی بافت فرسوده

سلام دوستان من موضوع پایان نامه کارشناسی ارشدم توانمند سازی بافت فرسوده ست خواستم ببینم واسه نوشتن پروپزالم کسی هست که با فرستادن مقاله یا پایان نامه ای در این موضوع کمکم کنه ؟ ممنون از شما
پاسخ
سلام
شما که موضوع پایان نامت گردشگری بود .عوضش کردی؟
من مجموعه مقالات بافت فرسوده رو دارم اگه وقت کردم ازش عکس میگیرم برات می فرستم.به این زودیها قول نمیدما.....
اگرم نشد هر وقت اومدم اردبیل باهات هماهنگ می کنم ودر اختیارت میذارم.
موفق باشی
کارشناس ارشد شهرسازی
پاسخ
(2012/04/09، 07:28 AM)fariba.urban.planner نوشته است:  سلام دوستان من موضوع پایان نامه کارشناسی ارشدم توانمند سازی بافت فرسوده ست خواستم ببینم واسه نوشتن پروپزالم کسی هست که با فرستادن مقاله یا پایان نامه ای در این موضوع کمکم کنه ؟ ممنون از شما

سلام
موضوع انتخابیتون خیلی خوبه و کاربردیه،من خودم الان تویه بافت فرسوده شهر تهران کار میکنم از لحاظ مختلف میشه توانمند کرد اما کار بسیار سختیه، به سایت شرکت عمران و بهسازی شهر تهران و سازمان نوسازی شهر تهران حتما مراجعه کنید. من خودم انواع فایل و.. در مورد بافت فرسوده دارم اما نیاز داره که با لوح فشرده فرستاده بشه نزدیکه 1 گیگ. ایمیلتون رو بدین چند مورد که به دردتون بخوره رو بفرستم. ضمنا اگه پایان نامه تون نمونه موردیش در مورد تهران باشه حمایت میشه
کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه شهید بهشتی
پاسخ
سلام ممنون از پیامتون ، من هفته بعد میام تهران منتها باید تا هفته بعد پروپزالم رو تکمیل کنم مطالبی در مورد پیشینه و ادبیات تحقیق می خوام اگر مطالبی که در حال حاضر صرفا برای نوشتن پروپزالم لازمه به ایمیلم ارسال کنین من میام اگر زحمتی نیست ازتون حضوری بقیه رو می گیرم البته اگر ایرادی نداشته باش و ممنون از شما دوست عزیز.
ایمیل من : ofog_f@yahoo.com
پاسخ
درود دوست عزیز
شما اگر ساکن اصفهان باشید میتونید به سازمان نوسازی اصفهان هم برای جمع آوری اطلاعات رجوع کنید
Smile
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: